Timothy Vande Ginste
(directeur)
057 23 93 49
0477 19 01 56
timothy.vandeginste@argosvzw.be
Elfi Ameel
(coördinator)
057 23 93 46 elfi.ameel@argosvzw.be
Daphné De Jonghe
(teamleider)
057 23 93 41 daphne.de.jonghe@argosvzw.be
Leen Ampe
(kwaliteitsverantwoordelijke en coach)
057 23 93 40 leen.ampe@argosvzw.be
Mieke Anthonissen
(verantwoordelijke mobiele poetsploeg en coach)
057 23 93 43
0478 69 18 99
mieke.anthonissen@argosvzw.be
Eline Descamps
(coach)
057 23 93 42
0478 69 18 93
eline.descamps@argosvzw.be
Tiffany Vangheluwe
(coach)
057 23 93 42
0479 60 03 25
tiffany.vangheluwe@argosvzw.be
Maya Renier
(coach)
057 23 93 43
0478 69 18 92
maya.renier@argosvzw.be
Emma Depouvre
(coach)
057 23 93 44
0470 54 11 57
emma.depouvre@argosvzw.be
Jessica Casier
(coach)
057 23 93 45
0478 69 19 00
jessica.casier@argosvzw.be
Thea Vandenbussche
(coach)
057 23 93 45
0470 54 11 75
thea.vandenbussche@argosvzw.be
Gust Claeys
(coach)
057 23 93 48
0478 91 00 97
gust.claeys@argosvzw.be
Nicolas Janssens
(coach)
057 23 93 48
0478 84 16 01
nicolas.janssens@argosvzw.be
Jolien Devlamynck
(coach)
057 23 93 48
0479 70 03 39
jolien.devlamynck@argosvzw.be
Joyce Maelstaf
(coach)
058 31 34 30
0488 98 27 99  
joyce.maelstaf@argosvzw.be
Jessica Serruys
(coach)
058 29 98 23
0477 81 06 22
jessica.serruys@argosvzw.be
Melanie Beauprez
(coach)
058 24 21 85
0479 95 02 75
melanie.beauprez@argosvzw.be
Stefaan Vanhaute
(activiteitenbegeleider)
057 23 93 42
0475 88 40 67
stefaan.vanhaute@argosvzw.be
Ignace Desmet
(werkvloerbegeleider mobiele poetsploeg)
   
Benjamin Himpens
(werkvloerbegeleider mobiele poetsploeg)
   
Elly Ghillebert
(werkvloerbegeleider mobiele poetsploeg)
   
Iris Pyck
(werkvloerbegeleider mobiele poetsploeg)
   
Annelies Verfaillie
(coach)